40

Francuz protiv Arsenala pokušao izvesti "panenku", završilo je katastrofalno

D. P.
Cherki se osramotio (Foto: Screenshot)
Nogometaši Arsenala jučer su rezultatom 3:0 savladali Lyon u prijateljskoj utakmici, a gledatelji u Dubaiju prisustvovali su i katastrofalno izvedenoj "panenci" nogometaša Lyona Rayana Cherkija.

Dok traje pauza u najjačim ligama svijeta zbog Svjetskog prvenstva u Kataru, Arsenal i Lyon odigrali su prijateljski meč koji je okončan rezultatom 3:0 u korist engleskog tima.

Arsenal je slavio zahvaljujući golovima u prvom poluvremenu, a u strijelce upisivali su se Gabriel Maghalhaes, Eddie Nketiah i Fabio Vieira. Sve golove vidjeli smo do 40. minute susreta.

Nakon meča, kako su dogovorila dva tima, izvodili su se jedanaesterci. Arsenal je tu slavio rezultatom 2:1.

Međutim, najviše pažnje privukao je mladi veznjak Lyona Rayan Cherki svojim promašajem popularne "panenke".

Cherki je pokušao prevariti golmana, koji se trebao baciti u jednu stranu, no to nije uspio. Panenku je izveo katastrofalno, a mladi golman Arsenala Karl Hein lako je uhvatio loptu.