Serie A
0

Fiorentina u finišu stigla do boda protiv Lazija, Lulić igrao 62 minute

U veoma zanimljivom meču 13. kola talijanske Serije A ekipa Fiorentine u posljednjim trenucima utakmice stigla je do jednog boda protiv Lazija na gostujućem terenu.

Nebesko-plavi su u vodstvo stigli u 25. minuti kada De Vrij postiže gol za vodstvo Rimljana i s tim rezultatom okončano je prvo poluvrijeme.

Kada su svi očekivali kraj meča, sudija Massa u 93. minuti pokazao je na bijelu tačku, a Babacar pogađa za poravnanje i konačni rezultat 1:1.

Kapiten Lazija Senad Lulić na terenu je proveo 62. minute prije nego što ga je na terenu zamijenio Jordan Lukaku.

Nakon 13 odigranih utakmica Lazio se nalazi na četvrtoj poziciji i ima 29 osvojenih bodova, dok je Fiorentina ostala na 11 poziciji i ima 18 bodova.