Povreda na Grbavici
115

Fellaini povrijedio ligamente koljena, Martinez i navijači Manchester Uniteda zabrinuti

Marouane Fellaini zbog povrede ligamenata koljena napustio je meč protiv Bosne i Hercegovine u 29. minuti susreta.

Njegova povreda sigurno će biti veliki problem za menadžera Manchester Uniteda Josea Mourinha s obzirom da Crveni đavoli u sljedećem meču igraju protiv Liverpoola na Anfieldu.

Fellaini je iz igre izašao u 29. minuti, a Zmajevi su do poluvremena postigli dva pogotka preko Medunjanina i Višće i tako preokrenuli rezultat u svoju korist.

Ipak, meč je završio pobjedom Belgije rezultatom 4:3, a navijače Manchester Uniteda zabrinula je povreda veznjaka Crvenih đavola. Nakon meča selektor Belgije Roberto Martinez istakao je kako su svi zabrinuti za stanje Fellainija.

On je i prije meča s Bosnom i Hercegovinom imao problema s povredom, a još uvijek nema zvaničnih informacija koliko će vremenski biti van terena.