Serie A
20

Eurogol Krunića u pobjedi Milana u Veroni, Gojaku 13 minuta u porazu Torina od fenjeraša

E. B.
Rade Krunić proslavlja pogodak (Foto: EPA-EFE)
Danas su u terminu od 15 sati odigrane tri utakmice italijanske Serie A, a u prvom planu je bio reprezentativac BiH Rade Krunić koji je postigao najljepši gol 26. kola.

Nogometaši Milana su slavili na gostovanju kod Verone rezultatom 2:0, a Krunić je u 27. minuti zabio eurogol iz slobodnjaka za vodstvo Rossonera rezultatom 1:0.

Krunić je svoj prvijenac ove sezone u dresu Milana u prvenstvu postigao na spektakularan način, a golman Verone Marco Silvestri je paradom samo još više uljepšao pogodak.

Konačnih 2:0 je postavio Diogo Dalot u 50. minuti susreta, te je Milan ostao na tri boda zaostatka za vodećim Interom koji ima i utakmicu manje.

Nogometaši Torina su gostovali kod Crotonea i doživjeli su poraz od fenjeraša rezultatom 4:2.

Amer Gojak je u redovima Torina u igru ušao u 77. minuti, a u 86. minuti je pri rezultatu 3:2 imao priliku donijeti bod svojoj ekipi, ali je sa ivice kaznenog prostora pogodio samo prečku.

Kada su svi igrači Torina krenuli u napad Crotone je stigao i do četvrtog gola kada je u 90+4. minuti pogodio Ounas.

Fiorentina i Parma su odigrali uzbudljiv meč koji je završen podjelom bodova rezultatom 3:3.

Verona - Milan 0:2 (Krunić 27., Dalot 50.)

Crotone - Torino 4:2 (Simy penal 27., 54., Reca 80., Ounas 90+4. - Mandragora 45., Sanabria 84.)

Fiorentina - Parma 3:3 (Quarta 28., Milenković 42., Iacoponi autogol 90+4. - Kucka penal 32., Kurtič 72., Mihaila 90.)