Pirelli Cup
0

Eto'o debitovao za Inter

Nogometaši Intera pobjednici su egzibicijskog turnira Pirelli Cupa čiji je domaćin na Stade Louis II stadionu bio francuski prvoligaš Monaco.

U finalnoj utakmici Inter je s minimalnih 1-0 porazio Monaca, a pobjednički gol postigao je Diego Milito, ovoljetno pojačanje “nerazzurra” pristiglo iz Genoe.

U ovoj je utakmici po prvi put za milanski klub nastupio i kamerunski napadač Samual Eto'o, koji je nedavno pristigao iz Barcelone u "tradeu" za Zlatana Ibrahimovića. Jose Mourinho stavio je Eto'a u igru u 46. minuti, a zamijenio ga tri minute prije isteka devedesete.

Nakon utakmice Eto'o je bio zadovoljan kako je prošao njegov premijerni nastup.

• Dobro, dobro, dobro – ponavljao je Eto'o, pa nastavio:

• Dobro sam sarađivao s Diegom (Militom), ali najvažnija stvar je da smo pobijedili, individualci nisu važni. Jose (Mourinho) mi je rekao da igram slobodno i to sam učinio, iako nisam imao preveliku minutažu.