Napušta Šubićevac
0

Ermin Zec se sa dva gola oprostio od Šibenika

Sarajevo-x.com
Bh. reprezentativac se sa dva gola u utakmici protiv Osijeka najvjerovatnije oprostio od dresa Šibenika u kojem je doživio potpunu afirmaciju i zaradio status reprezentativca naše zemlje.

Zec je prvi gol postigao u 58. minuti kada je sigurno realizovao jedanaesterac. Drugi pogodak igrač Šibenika postigao je u 76. minuti kada je rutinski pogodio nakon dodavanja saigrača.

Utakmica protiv Osijeka vjerovatno je posljednja koju je Zec odigrao na Šubićevcu nakon što su se za njega zainteresovali brojni klubovi iz najjačih evropskih klubova.

Prema pisanjima hrvatskih medija, na utakmici koju je Zec briljantno odigrao pojavili su se skauti Hannovera koji su došli dovesti našeg reprezentativca put Njemačke.

Utakmica na Šubićevcu završena je ubjedljivom pobjedom Šibenika nad Osijekom od 4:0.