Turska Superliga
0

Ermin Zec postigao prvi gol za Genclerbirligi, Misimović poražen

Svoj prvi pogodak u ovosezonskom turskom nogometnom prvenstvu upisao je BiH reprezentativac Ermin Zec. Ipak, njegov Gençlerbirliği u osmome je kolu upisao i četvrti poraz.

Bivši napadač Šibenika bio je strijelac (u 62. minuti) za prednost 2-1 svoje ekipe u srazu s Antalyasporom koji je na najbolji način iskoristio isključenje Erdema u 67. minuti i preko Tite (78., 82.) stigao do 3-2 pobjede.

Uvjerljivu 7-0 pobjedu protiv posljednjepasirane Kasımpaşe upisala je momčad Trabzonspora.

Drugi uzastopni poraz, ovaj puta na domaćem terenu, doživjela je ekipa Galatasaraya (Misimović izašao u 67.).

Turska Superliga, 8. kolo, nedjelja:

Gençlerbirliği - Antalyaspor 2-3 Kasımpaşa - Trabzonspor 0-7 Kayserispor - Sivasspor 4-1 Galatasaray - Ankaragücü 2-4

Tabela: 1. Bursaspor 20, 2. Trabzonspor 17, 3. Kayserispor 17, 4. Karabükspor 14, 5. Antalyaspor 14...