Edin Višća upisao tri asistencije u pobjedi Bašakšehira u gostima kod Akhisarspora

Piše: E. B./Klix.ba
3.2.2019. u 16:05
228
18
228
Edin Višća upisao tri asistencije u pobjedi Bašakšehira u gostima kod Akhisarspora Edin Višća (Foto: Facebook/Istanbul Basaksehir FK)
Nogometaši Bašakšehira nezadrživo koračaju ka tituli prvaka Turske, a u 20. kolu Superlige slavili su u gostima rezultatom 3:0.
Susret je obilježio naš reprezentativac Edin Višća koji je upisao tri asistencije.

Najprije je u 33. minuti izveo korner, a Epureanu glavom matira Ozturka za 1:0. Samo sedam minuta kasnije nakon lijepe akcije Višća je oštro ubacio loptu u peterac, a Robinhu je preostao lakši zadatak za 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Ba u 90+3. minuti. Višća j eizašao sam na Ozturka, ali je odlučio nesebično uposliti Senegalca koji pogađa prazan gol.