Remi "građana" sa Fulhamom
0

Edin Džeko ponovo bez gola u ligaškoj utakmici

Sarajevo-x.com
Naš reprezentativac Edin Džeko ponovo nije uspio postići gol u utakmici engleske Premier lige u susretu protiv Fulhama koji je završen neriješenim rezultatom 1:1.

Džeko je utakmicu počeo od prve minute, zajedno sa Carlosom Tevezom i Mariem Ballotelijem.

Ovaj drugi je postigao prvi gol na utakmici za vodstvo "građana" u 26. minuti, ali je Fulham došao do izjednačenja i vrijednog boda golom Damiena Duffa golom u 48. minuti susreta.

Naš reprezentativac ponovo nije uspio izaći na kraj sa premierligaškim odbrambenim igračima, bio je neprimijetan većinu susreta i nije uspio postići svoj prvi gol u domaćem prvenstvu. Zamjenjen je u 60. minuti utakmice.

Podsjećamo da je Džeko postigao četiri gola u dresu svog novog kluba, po dva u FA Cupu i dva u Evropskoj ligi protiv Arisa.