Džeko postigao i drugi gol protiv Fiorentine i postao vodeći strijelac Serie A

52
komentara
0

dijeljenja
Džeko postigao i drugi gol protiv Fiorentine i postao vodeći strijelac Serie A Foto: EPA
U toku je drugo poluvrijeme susreta 23. kola italijanske Serie A u kojem Roma vodi sa 4:0 protiv Fiorentine, a dva pogotka je postigao Edin Džeko.
Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine je Vučicu doveo u vodstvo u 39. minuti susreta nakon sjajne asistencije Daniellea De Rossija, a prednost Rome je udvostručio Federico Fazio u 58. minuti susreta.

Na 3:0 u 75. minuti nakon sjajne kontre koju je počeo Džeko povisio je Radja Nainggolan.

Džeko je svoj drugi pogodak na meču postigao u 83. minuti. Sanchez je katastrofalno pogriješio, što je iskoristio naš napadač i pogodio za 4:0.

Ovo je Džeki bio 17. pogodak u 23. nastupu u Serie A čime je postao vodeći strijelac Serie A. Gol manje od njega ima napadač Napolija Dries Mertens.