Brazilska Serie A
0

VIDEO / Dvije utakmice, četiri crvena kartona

U srijedu navečer su odigrane dvije utakmice brazilske Serije A, te ni u jednoj nije bilo pobjednika. Santos i Internacional su odigrali 3-3, a Barueri i Corinthians 2-2.

Bilo je iznimno uzbudljivo na oba terena, pa su tako pokazana čak četiri crvena kartona u dvije utakmice.

Na utakmici Santosa i Internacionala je postignuto čak šest pogodaka do 58. minute (trostruki strijelac je za goste bio Alecsandro), a nakon toga, pa do kraja ogleda, uglavnom je na terenu stanovala nervoza. Prvo je crveni karton dobio Pereira, dvostruki strijelac za domaćina, a onda su prije kraja ogleda igru zbog istog razloga napustili gostujući nogometaši Sorondo i Daniel.

Alecsandro se sa ova tri pogotka izjednačio na listi strijelaca s Adrianom (po 10 pogodaka).

U drugom ogledu je Baiano pogotkom u 63. minuti donio bod Barueriju protiv Corinthiansa (2-2), a time je izbio na vrh liste strijelaca (11 pogodaka).

Brazilska Serie A, 21. kolo:

Santos - Internacional 3-3 (Micao 13, Pereira 15, 58 / Alecsandro 24, 26, 50) Barueri - Corinthians 2-2 (Flavinho 1, Baiano 63 / Marcinho 51-11m, Elias 57)

Redoslijed: 1. Palmeiras 40 (-1), 2. Goais 38 (-1), 3. Sao Paulo 36 (-1), 4. Internacional 34 (-2), 5. Avai 34 (-1).