Turska Super liga
35

Dvije asistencije Višće u preokretu Basaksehira protiv Antalyspora

Nogometaši Basaksehira pobijedili su u Istanbulu u okviru 16. kola turske Super lige ekipe Antalyspora rezultatom 4:1.

Gosti su prvi došli u vodstvo u sedmoj minuti kada je pogodio Maicon i s rezultatom 0:1 otišlo se na odmor.

Već u osmoj minuti nastavka Epureanu je na asistenciju bh. reprezentativca Edina Višće poravnao rezultat, a devet minuta prije kraja meča Kahveci je donio preokret.

Sjajni Višća je u sljedećem napadu upisao još jednu asistenciju, ovaj put za Erdinca, a konačnih 4:1 postavio je odlični Epureanu.

Basaksehir je tako upisao desetu pobjedu u sezoni i preuzeo lidersku poziciju Super lige s bodom prednosti i utakmicom više u odnosu na drugoplasirani Galatasaray. Antalyspor je ostao na 16. mjestu.