2. Bundesliga
425

Duljević nakon lijepog driblinga postigao novi pogodak za Dynamo Dresden

Bh. reprezentativac Haris Duljević postigao je pogodak u remiju Dynamo Dresdena na gostovanju kod Braunschweiga, a konačni rezultat glasio je 1:1.

Gosti s istoka Njemačke u vodstvo su stigli već u osmoj minuti. Kone je dodao loptu do Duljevića, bivši igrač Sarajeva nakon sjajnog driblinga oslobodio se protivničkog igrača, a onda udarcem s nekih 20-25 metara matira Jasmina Fejzića.

Treba dodati da je bivši bh. reprezentativac loše reagovao nakon šuta Duljevića, ali već u 24. minuti njegovi saigrači ispravili su tu grešku. Strijelac pogotka za poravnanje bio je Hofmann.

U drugom poluvremenu i jedna i druga ekipa imale su nekoliko prilika da dođu do pobjede, no nije bilo promjene rezultata, pa je meč završen s onim rezultatom iz 24. minute.