70

Dudićev fantastični niz s Radničkim bolno prekinut, Zvezda ih je deklasirala na Marakani

N. M.
Fantastični niz Radničkog iz Kragujevca, ekipe koju s klupe vodi bosanskohercegovački stručnjak Feđa Dudić, prekinut je danas na beogradskoj Marakani.

Tamo je Crvena zvezda u 26. kolu srbijanske Superlige potopila Radnički savladavši ga s ubjedljivih 5:0, a tako je Dudićev tim doživio poraz nakon sedam uzastopnih pobjeda.

U prvom poluvremenu meča su mrežu Kragujevčana tresli Stamenić i Ndiaye, a u nastavku Ndiaye dolazi i do drugog gola, da bi sudbinu Radničkog zapečatili Hwang i Katai za konačnih 5:0.

Treba reći i da je Dudićev tim bio s igračem manje od 48. minute kada je Simović zaradio drugi žuti karton, a nastup su upisali i bh. defanzivci Mehmed Ćosić i Besim Šerbečić.

Radnički je ostao na visokom četvrtom mjestu na tabeli sa 41 bodom, a Zvezda je lider sa 65 bodova.