Brazilac ljut, ali optimističan
0

Diego: 'Možemo uzeti Kup UEFA-e i bez mene'

Momčad Werdera će finalnu utakmicu Kupa UEFA-e protiv Šahtara 20. maja u Istanbulu odigrati bez svog najboljeg igrača, Brazilca Diega.

Werder je u Hamburgu pobijedio HSV s 3-2 u uzvratnoj polufinalnoj utakmici, te anulirao domaći poraz od 1-0. Diego je u 29. minuti zabio gol nakon vrlo lijepe akcije za 1-1, ali je 12 minuta kasnije zaradio žuti karton zbog kojeg nema pravo nastupa u finalu.

Diego za tu situaciju krivi svog sunarodnjaka Alexa Silvu iz HVS-a.

• Nažalost, tu ne mogu ništa promijeniti. Silva me opsovao, nakon toga me i odgurnuo. Ja nisam odgovorio, ali sam ipak dobio žuti karton – jadao se Diego.

• Ipak, najvažnije je da smo u Hamburgu napravili veliki posao. Imamo dovoljno jaku ekipu, možemo i bez mene u Istanbulu osvojiti trofej – optimist je Brazilac.

• Diego će nam jako nedostajati u Istanbulu. Jako sam ljut na suca Franka De Bleeckerea koji mu je neopravdano pokazao žuti karton – istaknuo je trener Werdera Thomas Schaaf.