La Liga
11

Diakhaby golom u 93. minuti donio Valenciji bod protiv Seville

Nogometaši Valencije i Seville podijelili su bodove na Mestalli u okviru 15. kola La Lige odigravši neriješeno 1:1.

Valencia je tako nastavila igrati promjenjivo u posljednje vrijeme, dok je Sevilla i drugi put uzastopno osvojila samo bod nakon remija s Alavesom u prošlom kolu.

Domaći su u prvom poluvremenu propustili nekoliko dobrih prilika, a gosti se najviše mogu zahvaliti golmanu Vacliku što se na odmor otišlo bez pogodaka.

Kazna za promašaje došla je u desetoj minuti nastavka kada je Sarabia pogodio na asistenciju Ben Yeddera.

Do kraja meča viđen je sjajan nogomet, a Sevilla je uprkos vodstvo bila daleko opasnija ekipa na terenu.

Ipak, ponovila se slična situacija kao kod prvog gola budući da su sada domaći kaznili promašaje Seville. Diakhaby je iskoristio dodavanje Pareja za veliko slavlje domaćih navijača.

Sevilla je preskočila Atletico i sada je drugoplasirana ekipa La Lige, dok je Valencia prestigla Eibar te su na 12. mjestu.