7

Deportivo prokockao još dva boda, Medunjanin nije ulazio u igru

Piše: A. D.
Remi na Riazoru (Foto: EPA)
Prvi današnji susret 20. kola španske Primere između Deportivo La Corune i Granade završen je neriješenim rezultatom 2:2.

Već u sedmoj minuti gosti su poveli preko Pitija, ali su na pauzu ipak otišli sa golom zaostatka pošto su domaćini u finišu prvog poluvremena za svega nekoliko minuta uspjeli postići dva pogotka.

Rodriguez je izjednačio u 34., a vodstvo Deportivu u 38. minuti donio je Perez. U nastavku gosti dolaze do izjednačenja, a strijelac je u 83. minuti bio Ibanez.

Vrijedi spomenuti da su domaći kraj meča dočekali sa deset igrača pošto je tri minute prije kraja isključen Farina. Haris Medunjanin u domaćem timu nije ulazio u igru.

Deportivo trenutno zauzima 15. poziciju na tabeli sa 18 bodova, dok je Granada i dalje posljednja sa 15 bodova.