0

Deportivo i Valencia podijelili bodove na Riazoru

Deportivo La Coruna i Valencia su na Riazoru odigrali neriješeno (1:1) u posljednjem susretu 10. kola španske La Lige.

Gosti sa Mestalle su mogli doći u vodstvo u 11. minuti, no Parejov šut fantastično brani Tyton. Domaćin je ozbiljno zaprijetio šest minuta kasnije, no Colakov šut je bez problema zaustavio Alves.

Colak je bio precizniji u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena. Juanfran je centrirao sa desne strane, a Colak glavom zakucava loptu u Alvesovu mrežu za konačan rezultat prvog poluvremena - 1:0.

Na izjednačenje se nije dugo čekalo. Nani je u 56. minuti asistirao Rodrigu kojem nije bilo teško postići pogodak za 1:1.

Nakon izjednačujućeg gola na terenu se skoro ništa nije dešavalo, a jedinu polupriliku imala je Valencia u 82. minuti, kada je Montoya šutirao po sredini gola i Tyton je bez problema uhvatio loptu.

Na kraju su obje ekipe bile zadovoljne po bodom i ostalo je 1:1.