Turska Super liga
17

Deni Milošević strijelac u veoma važnoj pobjedi Konyaspora

Deni Milošević postigao je pogodak u pobjedi Konyaspora protiv Karabukspora rezultatom 2:0 u posljednjem susretu 15. kola turske Super lige.

Domaća ekipa u vodstvo je stigla u 15. minuti meča kada Skubic postiže gol za s bijele tačke, a Konya je do poluvremena imala još nekoliko prilika u kojim je mogla povećati svoje vodstvo.

U drugom poluvremenu Karabukspor je tek nekoliko puta pokušao ugroziti gol Konyaspora, a tačku na ovaj susret stavio bh. internacionalac Deni Milošević pogotkom u 91. minuti susreta.

On je iskoristio dodavanje s desne strane i loptu mirno poslao u donji lijevi ugao golmana Akbaba za konačnih 2:0.

Nakon 15 odigranih utakmica Konyaspor se nalazi na 15. poziciji sa 14 osvojenih bodova, isto kao i Antalyaspor koja se nalazi u zoni ispadanja, dok je Karabukspor ostao na posljednjoj poziciji i nakon 15 odigranih utakmica ima osam osvojenih bodova.