Nova greška
35

De Gea primio još jedan komičan pogodak i izazvao bijes navijača Manchester Uniteda

Golman Manchester Uniteda David De Gea napravio je novu veliku grešku na golu Crvenih đavola nakon što je poklonio gol Evertonu u meču 28. kola engleskog Premiershipa.

Na samom početku susreta na Goodison Parku, De Gea je loše izbio loptu, odnosno pogodio je napadača Evertona Calvert-Lewina u nogu, nakon čega se lopta odbila u mrežu Manchester Uniteda i Karamele su u trećoj minuti stigle u vodstvo.

[TWITTER]1234117358039465985[/TWITTER]

Ovo je samo još jedna u nizu grešaka Davida De Gea koju je napravio ove, ali i prethodne sezone, a ovaj španski golman koji godinama važi za jednog od najboljih na svijetu odavno se nalazi na velikom udaru navijača Manchester Uniteda zbog grešaka koje su mu postale sve češće na golu tima s Old Trafforda.

Srećom po njega, Crveni đavoli su brzo stigli do poravnanja, a za 1:1 pogodak je postigao Bruno Fernandes u 31. minuti golom s distance. Bez obzira na to, De Gea je odmah postao glavna meta navijača Manchester Uniteda na društvenim mrežama.