Nevjerovatan trenutak
9

Da li je ovo promašaj sezone? Nogometaš Chivasa s pola metra nije zatresao praznu mrežu

F. Z.
Nogometaši Tigresa slavili su sinoć u petom kolu meksičke Clausure na svom Universitariju rezultatom 3:0 protiv Chivas Guadalajare, a utakmicu je obilježio veliki promašaj Oribea Peralte.

Domaćin je poveo u 53. minuti minuti susreta, a strijelac je bio Valencija. Samo deset minuta kasnije Gignac je postigao pogodak s bijele tačke za prednost Tigresa rezultatom 2:0.

U 69. minuti na teren je ušao Oribe Peralta, a već u narednoj minuti vidjeli smo vjerovatno promašaj dosadašnjeg dijela sezone. Bio je sam na drugoj stativi i trebao je samo ubaciti loptu u mrežu, ali je šutirao katastrofalno i promašio je cijeli gol domaćih.

Samo dvije minute kasnije Gignac je postigao i treći pogodak za Tigres i potvrdio poraz Chivasa.