U velikoj formi
17

Čudesne intervencije Ibrahima Šehića u duelu s Akhisarom

Erzurumspor je u 11. kolu turske Super Lige gostovao kod Akhisara, a zahvaljujući Ibrahimu Šehiću gosti su odnijeli bod.

Susret je završen rezultatom 1:1, a Šehić je u nekoliko navrata branio fenomenalno u situacijama koje su već svi navijači domaćeg tima proslavljali kao pogotke.

Erzurumspor je poveo u 25. minuti kada je Auremir postigao golčinu sa 30 metara, a u 38. minuti nakon konsultacije sa VAR-om arbitar Kalkavan je dosudio penal za domaći tim. Vural je šutirao precizno, Šehić je dotakao loptu, ali je ona od stativu završila u mreži.

Šehić je ove sezone najbolji pojedinac u redovima novajlije u turskoj ligi, u velikoj je formi što možete vidjeti i u izvještaju s utakmice, te nema dileme da će u susretu protiv Austrije čuvati gol Zmajeva.