Premiership
0

Crystal Palace i Newcastle podijelili bodove na Selhurst Parku

U prvom meču nedjeljnog programa 25. kola engleskog Premiershipa ekipe Crystal Palaca i Newcastlea odigrale su susret bez pobjednika, a konačni rezultat na kraju je glasio 1:1.

Obje ekipe oprezno su otvorile meč, a onda u 22. minuti ekipa Rafe Beniteza stiže u vodstvo. Veznjak Diame našao se na pravom mjestu nakon centaršuta iz kornera i donosi vodstvo svojoj ekipi.

Deset minuta nakon toga, Brazilac Kenedy imao je veliku priliku za goste, ali mu je Hennessey fantastičnom reakcijom zaustavio udarac.

U prvom poluvremenu više nije bilo pogodaka, a onda u 56. minuti Luka Milivojević uspješno realizuje kazneni udarac koji je napravljen nad Bentekeom i postavlja, na kraju će se ispostaviti, konačnih 1:1.

Do kraja meča obje ekipe imale su priliku doći do punog plijena, ali nije bilo promjene rezultata.