Prijateljska utakmica
0

Club America s 2-1 bolji od Milana

Nogometaši Milana odigrali su drugu prijateljsku utakmicu na turneji po Sjedinjenim Državama, te drugi put nisu ostvarili pobjedu.

Poslije 2-2 protiv Los Angeles Galaxyja, ekipa Brazilca Leonarda je poražena s 2-1 od meksičkog Cluba Americe.

Kako je protiv Beckhamovog Galaxyja pogodak postigao Filippo Inzaghi, tako je iskusni i lukavi strijelac bio precizan i protiv Meksikanaca, a njegovim pogotkom u 65. minuti je Milan izjednačio na 1-1. No, šest minuta prije kraja je Marquez donio slavlje za Club Americu.

U subotu će Milan odigrati prijateljski ogled protiv svog dugogodišnjeg trenera, a sada kormilara londonskog Chelseaja, Carla Ancelottija.

Milan je ogled protiv Club Americe počeo u sljedećem sastavu: Storari - Antonini, Nesta, Favalli, Jankulovski - Gattuso, Seedorf, Flamini - Zigoni, Inzaghi, Ronaldinho