8:2 za Plavce
14

Chelsea pregazio ekipu Fulhama u prijateljskoj utakmici

Londonski Chelsea je u prijateljskoj utakmici savladao ekipu Fulhama rezultatom 8:2.

Za Chelsea su od prve minute zaigrali Caballero, Azpilicueta, David Luiz, Cahil, Moses, Fabregas, Kante, Alonsoi Willian, Batshuayi i Pedro, dok su u drugom poluvremenu ekipu činili Eduardo, Clarke-Salter, David Luiz, (Azpilicueta 60 (Cahill 75)), Kalas, Kenedy, Pašalić, Scott, Tomori, Boga, Remy i Baker.

U prvom poluvremenu su za Chelsea golove postizali Willian i Batshuayi, Willian je postigao tri, a Batshuai dva gola. Remy je u drugom poluvremenu postogao dva pogotka, dok je Azpilicueta bio precizan s bijele tačke.

Dvije lopte su završile i u mreži Plavaca, jednu je tamo greškom poslao Azpilicueta, a drugu Johansen s bijele tačke.