Premiership
13

Chelsea i Manchester United podijelili bodove u razočaravajućem derbiju

E. B.
Chelsea i Manchester United se podijelili bodove u derbiju 26. kola engleskog Premiershipa rezultatom 0:0.

Susret na Stamford Bridgeu je razočarao sve ljubitelje nogometa s obzirom da su obje ekipe izašle s namjerom da ne prime pogodak.

U prvom poluvremenu tri najveća uzbuđenja su bila VAR pregled igranja rukom Calluma Hudson-Odoija u kaznenom prostoru, te zabijanje Oliviera Girouda u stativu i Marcusa Rashforda u reklame iza gola.

U drugom poluvremenu vidjeli smo jedan zicer i to u 49. minuti kada je Hakim Ziyech ostao sam na deset metara šutirao je u bliži ugao, a David de Gea je refleksnom intervencijom spasio gol.

I Manchester je imao dvije prilike preko Scotta McTominaya u 61. i Freda u 68. minuti, no mreža Edouarda Mendyja se nije zatresla.