0

Čelik remijem završio pripreme na Zlatiboru

Nogometaši Čelika svoje pripreme na Zlatiboru priveli su kraju utakmicom protiv Slobode koja je završena rezultatom 1:1.

U prvom poluvremenu Čelik je imao bolju igru na terenu, ali u 10. minuti Sloboda postiže gol za vodstvo od 1:0. U drugom dijelu susreta Alen Dedić je na asistenciju Mešanovića matirao golmana Slobode i postavio konačnih 1:1.

Zeničani su na pripremama na Zlatiboru odigrali četiri utakmice. Prvu pobjedu upisali su protiv Zlatiborca (2:0), a slavili su i u utakmici protiv Jedinstva iz Užica (2:1). U trećoj kontrolnoj utakmici remizirali su sa Radom iz Beograda (1:1), te su sa današnjom utakmicom upisali i drugi remi na pripremama pred početak nove sezone BH Telecom Premijer nogometne lige Bosne i Hercegovine.

Crno-crvena ekspedicija sutra dolazi u Zenicu, a u subotu će na Bilinom Polju odigrati i generalnu probu protiv Cibalije iz Vinkovaca.