74

Čelik iščupao bod protiv Stupčanice, Mladost ostvarila veliku pobjedu u Goraždu

N. K.
(Foto: E. M./Klix.ba)
Nogometaši Čelika i Stupčanice podijelili su bodove na stadionu Bilino Polje u 16. kolu Prve lige FBiH odigravši neriješeno 1:1.

Stupčanica je vodila nakon prvog poluvremena golom Bajrića u 23. minuti. Ipak, devet minuta prije kraja utakmice Međuseljac je izjednačio i donio bod Čeliku.

Zenički klub je na osmom mjestu Prve lige FBiH, dok je Stupčanica na drugoj poziciji s dva boda manje od lidera Slobode koja ima i utakmicu manje. U narednom kolu Čelik gostuje Radniku, dok će Stupčanica dočekati Tomislav.

Veliko iznenađenje priredili su danas nogometaši Mladosti koji su rezultatom 2:1 savladali Goražde i to nakon preokreta.

Goražde je vodilo golom Islamagića iz 10. minute, a Bonić je postigao dva gola za preokret Mladosti. Zabio je u 37. i 82. minuti.