Ligue 1
7

Cavani s dva pogotka donio pobjedu PSG-u proti Nice

Ekipa PSG-a slavila je na domaćem terenu u prvom meču 11. kola Ligue 1 protiv Nice rezultatom 3:0.

Parižani su u vodstvo stigli u trećoj minuti susreta kada je napadač Edinson Cavani pogodio za 1:0, a isti igrač je u 31. minuti postigao svoj drugi gol i povećao vodstvo svoje ekipe na 2:0.

S ova dva pogotka, Cavani na svom kontu ima 11 postignutih golova i prvi je strijelac u Francuskoj.

Konačnih 3:0 postavljeno je u 52. minuti kada je Dante postigao autogol, a do kraja meča PSG je mogao postići i četvrti pogodak, no njegovi ofanzivci nisu bili precizni u završnici.

PSG je u ovom meču nastupio bez glavne zvijezde Neymara koji je u prethodnom kolu i derbiju protiv Marseillea dobio crveni karton.

Nakon 11 odigranih utakmica PSG se nalazi na prvom mjestu s osvojenih 29 bodova, dok će Nica i poslije ovog kola ostati na deset osvojenih bodova.