Neoprezni Brazilac
0

Casemiro ponovo zaradio isključenje, čeka ga ozbiljna suspenzija za užasan start

Trenutak kada je Casemiro oštro startovao (Foto: Screenshot)
Manchester United i Southampton od 15:00 sati na Old Traffordu igraju utakmicu 27. kola Premiershipa, a prvo poluvrijeme obilježio je veznjak Casemiro.

Naime, Brazilac je u 34. minuti susreta dobio direktan crveni karton nakon žestokog starta nad rivalom.

Iako mu je sudija Anthony Taylor prvobitno dao žuti karton, otišao je na poziv iz VAR sobe da ponovo pogleda situaciju.

Zaključio je da je strat ipak bio preoštar i da je za crveni karton pa je Casemiro tako dobio drugi crveni karton u posljednje tri utakmice Premiershipa.

Engleski mediji pretpostavljaju da brazilskog veznjaka čeka ozbiljnija kazna od vjerovatno četiri utakmice pauze.

Situaciju pogledaj ovdje.

Inače, prvih 45 minuta je okončano bez pogodaka. United je dominirao do isključenja, ali su onda gosti uspostavili terensku inicijativu.