3

Carlo Ancelotti pokazao srednji prst navijačima

Uzavrele strasti sa utakmice između Herthe i Bayerna (1:1) nastavljene su i nakon meča kada je prilikom ulaska u tunele koji vode prema svlačionicama neko pljunuo trenera Bavaraca Carla Ancelottija.

Italijan je potom pokazao srednji prst, a zanimljivo da je tunel odmah ispod lože u kojima sjede sponzori pa je vjerovatno neko od njih krivac.

Inače, utakmice je odlučena u šestoj minuti sudijske nadoknade što je i dovelo do povišenih tenzija.

Domaći, koji su poveli golom našeg Vedada Ibiševića, bili su iznervirani dužinom nadoknade, ali još više činjenicom da sudija nije označio kraj nakon što je isteklo predviđenih pet minuta.

Na kraju svega klubu iz Berlina prijeti i kazna, ali i Ancelottiju protiv kojeg je pokrenuta istraga Saveza.