0

Bundesliga: Hoffenheim poražen od Kolna, Bičakčić skrivio jedanaesterac

Ermin Bičakčić
Zanimljivu utakmicu danas su na stadionu Rhein Energie odigrali domaći Koln i gostujući Hoffenheim.

Meč na kojemu je postignuto pet pogodaka u svoju korist riješio je domaći tim rezultatom 3:2. U 20. minuti stoper Hoffenheima Ermin Bičakčić skrivio je jedanaesterac koji je u pogodak pretvorio Lehman.

U 54. minuti Ujah postiže pogodak za 2:0. Petnaest minuta kasnije na drugoj strani jedanaesterac je skrivio Olkowski koji je tom prilikom zaradio crveni karton. Siguran realizator uza 2:1 bio je Eugen Polanski.

Sa igračem manje domaći igrači postižu još jedan pogodak, a strijelac je ovog puta bio Hector. Do kraja je poraz Hoffenheima ublažio Modeste.

U poraženom timu svih 90 minuta odigrao je Ermin Bičakčić, dok Sejad Salihović nije ulazio u igru.