0

Bundesliga: Hannover nosi iz Frankfurta tri boda

Gostovanje kod Eintrachta u Frankfurtu ostat će nogometašima Hannovera lijepa uspomena, s obzirom na pobjedu 3-2 u prvoj utakmici 31. kola Bundeslige.

Gosti su sva tri pogotka postigli u prvih pola sata igre. Strijelci za Hannover, kojem je ovo treća ligaška pobjeda u gostima ove sezone, bili su Andreasen u drugoj minuti, Stindl u 20. i Ya Konan u 29. minuti, dok su za domaćina pogotke postigli Lanig u 13. i Meier u 68. minuti.

Hannover je ostvario drugu uzastopnu pobjedu u Bundesligi. Prije toga je imao četiri poraza zaredom. Eintrachtu je, pak, ovo drugi poraz zaredom.

Eintracht Frankfurt i Hannover sada su susjedi na tabeli, na 11. i 12. mjestu, objeekipe sa po 35 bodova.

Bundesliga, 31. kolo:

Eintrach Frankfurt – Hannover 2-3 (Lanig 13, Meier 68 / Andreasen 2, Stindl 20, Ya Konan 29)

Redoslijed: 1. Bayern 78 (-1), 2. Borussia Dortmund 61 (-1), 3. Schalke 58 (-1), 4. Bayer Leverkusen 51 (-1)… 11. Eintrach Frankfurt 35, 12. Hannover 35…