Nevjerovatan gaf
1

Bristol Rovers tokom poluvremena na ekranima prikazao program kanala za odrasle

Bristol Rovers je sinoć imao najšokantniju zabavu tokom poluvremena jer je Babestation nekako prikazan na TV ekranima u baru u sklopu stadiona.

Roversi su dočekali Crawley u Carabao Cupu i slavili pobjedu rezultatom 2:1 golovima Bennetta i Clarkea, dok je pogodak za goste postigao Connolly.

Međutim, uz sadržaj za odrasle na televiziji, rezultat nije bio glavna tema razgovora na Memorial stadionu.

Popularni Pirati, kao i većina klubova, ima Sky Sport News na ekranima kako bi navijači vidjeli rezultate s ostalih terena. Ipak, stotine domaćih navijača su sinoć doživjeli apsolutno drugo iskustvo gledanja, a mnogi od njih bili su djeca.

Fotografije i snimci najzanimljivije zabave tokom poluvremena koju ste ikada vidjeli ubrzo su postali viralni na internetu.

Klub je saopćio da je gaf napravljen jer je neko promijenio TV kanal uz pomoć univerzalnog daljinskog upravljača.

"Klub vjeruje kako je neko od prisutnih u baru promijenio TV kanal putem univerzalnog daljinskog upravljača. Pokrenut ćemo istragu, a klub vjeruje kako ima fotografske dokaze o krivcu i prema njemu će postupati na odgovarajući način", stoji u saopćenju.