Šest pogodaka na meču
6

Bordo tim odigrao posljednji meč u Antaliji: Sarajevo remiziralo sa Saburtalom

Nogometaši Sarajeva su u posljednjoj pripremnoj utakmici u Antaliji remizirali protiv gruzijske ekipe Saburtalo rezultatom 3:3.

Šef stručnog štaba Bordo tima Husref Musemić je na teren poslao kombinovani sastav: Džafić, Cruz, Šofranac, Dupovac, Kurdić, Mustafić, Šabanović, Bekić, Šišić, Handžić i Jahić.

Saburtalo je poveo u 15. minuti pogotkom Rolovića, a u 14. minuti Handžić je poravnao na 1:1.

U posljednjim trenucima prvog poluvremena ponovo je Rolović matirao Džafića za vodstvo gruzijske ekipe rezultatom 2:1.

Sarajevo je pogotkom Šišića na samom početku drugog dijela susreta poravnalo na 2:2, a preokret Bordo timu donio je Resić u 67. minuti. No, osam minuta kasnije Gruzijci ponovo pogađaju za konačnih 3:3.