Le Championnat
0

VIDEO / Bordeaux uzeo tri boda sa Gerlanda

Nogometaši Lyona upisali su prvi poraz ove sezone u Le Championnatu. Bordeaux je s 2-0 pobijedio na Gerlandu u utakmici 7. kola francuskog prvenstva.

Do tri je boda Bordeaux došao golovima u nastavku. Strijelci su bili Tremoulinas u 65. i Diabate u 82. minuti. Lyon je, inače, bio nešto opasnija ekipa, ali je ostao bez konkretnosti ispred suparničkog gola.

Lyon je tako propustio iskoristiti kiks Marseillea i njegov nedjeljni poraz, dok je Bordeaux ostao neporažen i nakon sedme utakmice (tri pobjede i četiri remija). Neporaženi timovi Le Championnata su uz Bordeaux još vodeći Marseille te PSG i Lorient.

Le Championnat, 7. kolo:

Lyon - Bordeaux 0-2 (Tremoulinas 65, Diabate 82) Valenciennes - Marseille 4-1 (Danic 16, Le Tallec 34, 63, Kadir 39 / Ayew 90+2) St. Etienne - Reims 0-0

1.  Marseille 7 	6 	0 	1 	10-5 18

2. PSG 7 4 3 0 12-3 15
  3. Lyon 7 4 2 1 12-7 14
  4. Lorient 7 3 4 0 13-8 13
  5.  Bordeaux 	7 	3 	4 	0 	9-5 13

6. Toulouse 7 3 3 1 9-7 12
  7. Valenciennes 7 3 2 2 11-6 11
  8.  Reims 	7 	3 	2 	2 	8-5 11