Premijer liga BiH
31

Borac savladao Čelik: Pogledajte kako izgleda tabela pred reprezentativnu pauzu

Ekipa Borca pobjedom protiv Čelika rezultatom 3:1 zatvorila je 7. kolo Premijer lige BiH.

Borac je već u desetoj minuti stigao do prednosti, a strijelac pogotka bio je Stojan Vranješ. On se našao na najboljem mjestu nakon jedne odbijene lopte i doveo je svoj tim u rano vodstvo.

Ipak, samo osam minuta nakon toga, Čelik stiže do poravnanja. Fabian je ubacio s lijeve strane, a na pravom mjestu bio je Mahmutović koji pogađa za 1:1. Tri minute poslije, Borac je opet stigao u vodstvo, a u listu strijelaca i drugi put se upisao sjajni Vranješ.

U 63. minuti Borac je nakon crvenog kartona Jovanovića ostao s igračem manje, ali su bez obzira na to postigli još jedan gol do kraja meča, a strijelac je bio Crnov, koji je tako postavio konačnih 3:1.

Ovo je za Borac treća pobjeda ove sezone i nakon sedam kola oni imaju 11 bodova te se nalaze na petom mjestu, dok je Čelik osmi sa devet osvojenih bodova.