Premiership
0

Boltonu tri bitna boda za opstanak

Detalj s utakmice (Foto: AFP)
Nogometaši Boltona su uhvatili tri bitna boda pobjedom 2-1 u Birminghamu kod Aston Ville. U pitanju je bila utakmica 35. kola engleskog Premiershipa.

Još uvijek je Bolton u krugu tri ekipe koje ispadaju, ali je definitivno povećao šanse da se ipak spasi do kraja sezone. Do spasa ih sada dijeli jedan jedini bod.

Iako su pala tri pogotka na utakmici, sve bitno se odigralo unutar samo tri minute. Naime, u 61. minuti je domaćin poveo pogotkom Warnocka, ali je odgovor Boltona bio munjevit. U 62. je izjednačio Petrov realiziravši najstrožu kaznu, dok je u 63. strijelac za tri boda gostiju bio N'Gog.

Bila je ovo prva pobjeda Boltona u aprilu.

Ovaj poraz je, pak, unio u svlačionicu Aston Ville nemir, jer i oni mogu strahovati za svoj prvoligaški život.