Premiership
0

Bolton pronašao put do mreže i pobjede

Nakon pet kola bez pogotka nogometaši Boltona su napokon pronašli put do suparničke mreže. Pobijedili su Wolverhampton s 1-0 u 28. kolu Premier lige.

Strijelac jednog, ali vrijednog pogotka, kojim je Bolton pobjegao iz zone ispadanja, bio je odbrambeni igral Zat Knight u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

Iako se loše vijesti za Portsmouth nižu iz dana u dan, a posljednja govori da je klub u petak objavio stečaj, njegovi su nogometaši pokazali karakter i došli do pobjede u gostima kod Burnleyja (2-1). “Mornarima” je to tek peti trijumf ove sezone, ali i dalje su na dnu tabele. Premiership, 28. kolo:

Chelsea – Manchester City 2-4 (Lampard 42, 90+1 / Tevez 45, 76-11 m, Bellamy 51, 87) Birmingham City – Wigan 1-0 (McFadden 45 - 11m) Bolton – Wolverhampton 1-0 (Knight 45) Burnley – Portsmouth 1-2 (Paterson 31 / Piquionne 25, Yebda 76 - 11m) Stoke City – Arsenal (18.30)