Englezima nije bilo lako
0

Blanc: Mogli smo pobijediti, ali remi je pošten rezultat

Laurent Blanc (Foto: AFP)
Laurent Blanc, selektor francuske reprezentacije, nije bio nezadovoljan remijem 1-1 protiv Engleske na Donbass Areni u Donjecku, u 1. kolu D grupe na Euru.

Oba pogotka na utakmici postigli su igrači Manchester Cityja. Engleze je u 30. minuti u vodstvo doveo Joleon Lescott udarcem glavom nakon prekida, dok je devet minuta kasnije konačnih 1-1 postavio Samir Nasri odmjerenim udarcem u kut s nekih 20 metara.

"Mislim da moramo biti zadovoljni s jednim bodom. Na početku smo bili previše bojažljivi, kao da nas je sputao pritisak. Nakon što smo primili gol, počeli smo bolje igrati. Uspjeli smo zabiti gol, to je dobra stvar.

Englezima nije bilo lako s nama, mogli smo u drugom poluvremenu postići još jedan gol i pobijediti, iako nismo stvorili veliki broj prilika. Sve u svemu, neodlučeni ishod je pravedan i s njime možemo biti zadovoljni", ocijenio je Blanc.