U velikoj formi
288

Bh. napadač nastavlja zabijati: Koljić pogodio u pobjedi Craiove kod Poli Iasija

Elvir Koljić
Bosanskohercegovački napadač Elvir Koljić nalazi se u velikoj formi, a novi pogodak je zabio u trijumfu Craiove u gostima kod Poli Iasija rezultatom 3:0.

Matieu je u 47. minuti doveo Craiovu u vodstvo, samo šest minuta kasnije Mitrita je udvostručio prednost gostiju.

Konačnih 3:0 postavio je Koljić u 70. minuti susreta. To je našem napadaču bio osmi pogodak iz isto toliko susreta u dresu Craiove i četvrti uzastopni put da se upisuje u strijelce u rumunskom prvenstvu. Zanimljivo, od dolaska u klub Koljić nije samo zabio u susretu protiv Cluja.

Ovim sjajnim partijama 23-godišnji napadač je skrenuo pažnju i selektora Zmajeva Roberta Prosinečkog koji je danas izjavio kako prati njegove igre, odnosno da se Koljić može nadati pozivu u reprezentaciju BiH.