0

Berbatov lijepim golom donio Monacu tri boda

U sklopu 34. kola prve francuske nogometne lige Monaco je pred svojim navijačima s minimalnih 1-0 slavio protiv Nice, a prekrasan pogodak odluke postigao je Bugarin Dimitar Berbatov.

Igrala se peta minuta prvog poluvremena kada je bugarski nogometaš dobio "skakajuću" loptu na lijevoj strani kaznenog prostora, svega nekoliko metara od gol-aut linije. Berbatov je flegmatično lagano šutnuo i u savršenom luku prebacio gostujućeg golmana Davida Ospinu.

Monaco je pobjedom smanjio prednost za vodećim PSG-om na sedam bodova, ali uz to ima i utakmicu više. Podsjetimo, PSG je u subotu navečer 2-1 pobjedom protiv Lyona osvojio Liga kup, a za odbranu naslova u Le Championnatu potrebno mu je još šest bodova.

Le Championnat, 34. kolo:

Monaco – Nice 1-0 (Berbatov 5)

Redoslijed: 1. PSG 79 (33 utakmice), 2. Monaco 72 (+1), 3. Lille 63, 4. Saint-Etienne 57 (+1), 5. Lyon 54, 6. Marseille 51, 7. Bordeaux 45, 8. Reims 45, 9. Toulouse 44, 10. Lorient 41...