Klub u krizi
6

Begović primio čudan pogodak u novom neočekivanom porazu Bournemoutha

Trenutak kada je Begović primio prvi gol (Foto: Screenshot)
Nogometaši Sheffield Wednesdayja sinoć su neočekivano slavili u okviru 26. kola engleskog Championshipa na gostovanju kod Bournemoutha rezultatom 2:1, a utakmicu je obilježio i veoma čudan prvi pogodak na meču.

Igrao se posljednji minut prvog poluvremena kada je neopreznost i katastrofalnu grešku defanzivca domaćih iskoristio Paterson, koji je potom savladao bh. golmana Asmira Begovića.

Činilo se kako je i Begović u ovoj situaciji mogao bolje reagovati.

Domaći su se vratili u igru u 66. minuti kada je Stanislas iskoristio penal, a potpuni šok za domaće stiže ponovo u posljednjoj minuti, ovaj put drugog poluvremena.

Harris je uposlio Rhodesa koji postiže pogodak za tri boda te je tako Sheffield nanio čak četvrti vezani poraz domaćoj ekipi.

Bournemouth je na šestoj poziciji Championshipa, dok je Sheffield ovom pobjedom preskočio Rotherham i sada je na 22. poziciji.