MLS liga
0

Beckham pogodio direktno iz kornera

Nogometaši LA Galaxyja, bodovno najbolja ekipa u MLS ligi, do desete su ovosezonske prvenstvene pobjede u 21. utakmici došli na svom stadionu u Carson Cityju pobijedivši Chicago Fire 2-1.

Do pobjede je kalifornijsku ekipu vodio David Beckham. Najprije je u 58. minuti 36-godišnji engleski veznjak iz slobodnog udarca asistirao Landonu Donovanu za vodeći pogodak na utakmici.

Nakon što su gosti izjednačili četiri minute potom preko Nazaritha, Beckham je, uz više sreće negoli majstorstva, zabio pobjednički pogodak iz kornera.

Bio je to njegov drugi ovosezonski i 11. gol za Galaxy u petoj sezoni nastupanja za klub.

Utakmica je završila gužvom u kojoj su sudjelovali igrači obiju ekipa, pa i oni s klupe. Crveni je karton u tom natezanju, upravo s klupe, zaradio igrač Chicaga Josip Mikulić.