Poker Bavaraca
45

Bayern u specijaliziranim dresovima deklasirao Bayer i poslao poruku bundesligašima

N. K.
Nogometaši Bayerna pobijedili su na Allianz Areni u 8. kolu Bundeslige ekipu Bayera rezultatom 4:0 te su tako najavili izlaz iz rezultatske krize, što je i svojevrsna poruka ostalim klubovima njemačke elite da se bavarski gigant probudio.

Bayern je odmah krenuo žestoko i već u trećoj minuti poveli su golom Sanea kojem je asistirao Musiala.

Mladi njemački veznjak je potom u 17. minuti udvostručio vodstvo, a sjajnu partiju zaokružio je šest minuta prije odlaska na odmor kada je drugi put asistirao, ovaj put za Manea.

Senegalac je i u 56. minuti postigao pogodak, ali je bio ponšten zbog prekršaja nakon pregleda VAR-a.

Konačnih 4:0 postavio je Muller koji je ranije asistirao Musiali za drugi gol te je i on tako krunisao dobru partiju.

Bayern je večerašnjom pobjedom skočio na drugo mjesto i sada ima dva boda manje od lidera Union Berlina koji ima utakmicu manje. Bayer se nalazi na 16. poziciji.

Inače, Bayern je večeras prvi put igrao u specijaliziranim dresovima s dizajnom posvećenim Oktoberfestu, velikom festivalu piva i karnevalu u Minhenu.