Bundesliga
11

Bayern slavio u Wolfsburgu iz penala u 91. minuti, novi poraz Salihovićevog HSV-a

Nogometaši Bayerna su se namučili za pobjedu u 23. kolu njemačke Bundeslige u gostima kod Wolfsburga rezultatom 2:1.

Wolfsburg je poveo u 8. minuti kada je Didavi matirao Ulreicha za 1:0, te se tim rezultatom otišlo na odmor. Početkom drugog poluvremena Bayern je imao veliku priliku za izjednačenje kada je dosuđen penal, ali je Robben pogodio samo stativu. Bavarci su stigli ipak do pogotka u 64. minuti kada je Robben asistirao Wagneru koji glavom pogađa za 1:1.

Konačnih 2:1 i tri boda Bayernu donio je Lewandowski iz penala u 90+1. minuti nakon što je Robben srušen u kaznenom prostoru i na taj način se iskupio za promašeni penal.

Bayer Leverkusen je slavio u gostima kod HSV-a rezultatom 2:1. Bailey je doveo goste u vodstvo u 40. minuti, a Havertz je u 50. povisio na 2:0. HSV je do počasnog pogotka stigao preko Hahna u 70. minuti. Sejad Salihović je igrao u prvoj postavi, a u 79. minuti ga je zamijenio Hunt.

Köln je remizirao sa Hannoverom 1:1 (Osako 30. - Fullkrug 37.), dok je Freiburg nadigrao Werder 1:0 (Petersen 24.).