Bundesliga
21

Bayern se ispromašivao i osvojio samo bod na gostovanju kod Hoffenheima

E. B.
Nogometaši Bayerna su osvojili samo bod na gostovanju kod Hoffenheima u 26. kolu Bundeslige rezultatom 1:1.

Bayern je loše ušao u utakmicu i skoro pola sata nije ništa napravio, a Hoffenheim je poveo u 32. minutu pogotkom Baumgartnera.

Nakon što su Bayernu dva pogotka Mullera opravdano poništena zbog ofsajda, Bavarci su ipak u posljednjim sekundama prvog poluvremena stigli do izjednačenja.

Nakon kornera Lewandowski je glavom zakucao loptu u mrežu danas odličnog golmana Baumanna za 1:1.

I u drugom poluvremenu Bayern je imao mnoštvo prilika za pobjedu, a najbolju je propustio Gnabry u 68. minuti kada je izašao sam pred Baumanna, ali je pogodio stativu.

U finišu susreta i Hoffenheim je imao priliku za pobjedu, no Neuer je sjajno zaustavio udarac Kramarića.