Bundesliga
12

Bayern rutinski savladao Freiburg u gostima, Demirović nije igrao za domaću ekipu

E. B.
Nogometaši Bayerna su savladali Freiburg u gostima rezultatom 4:1 u susretu 28. kola njemačke Bundeslige.

Bayern je napadao većim dijelom susreta, a na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 0:0. U drugom poluvremenu u razmaku od samo 15 minuta smo vidjeli tri pogotka.

Bayern je poveo u 58. minuti kada je Joshua Kimmich asistirao, a Leon Goretzka pogodio za 1:0. Samo pet minuta kasnije Nils Petersen je pogodio za 1:1, ali to nije obeshrabrilo Bayern koji je nastavio s napadima, te je u 73. minuti stigao do novog vodstva kada je Serge Gnabry pogodio za 2:1.

Na 3:1 je povisio Kingsley Coman u 82., a konačnih 4:1 je postavio Marcel Sabitzer u 90+6. minuti susreta.

Ermedina Demirovića nije bilo u sastavu domaće ekipena ovom susretu.

Rezultat i strijelci:

Freiburg - Bayern 1:4 (Petersen 63' - Goretzka 58', Gnabry 73', Coman 82', Sabitzer 90+6')