Tri gola Bavaraca
94

Bayern razbio Chelsea u prvom poluvremenu utakmice International Champions Cupa

Bayern i Chelsea igraju utakmicu International Champions Cupa, a nakon prvog poluvremena su Bavarci imali prednost 3:1.

Ekipa Bayerna je odigrala sjajno prvo poluvrijeme, povela je golom Rafinhe u 6. minuti, kojem je prethodno loptu dodao Ribery. Potom se Ribery ponovo našao u ulozi asistenta šest minuta kasnije, a ovog puta je strijelac bio Muller.

Treći put se mreža Chelseaja zatresla već u 27. minuti, Muller je postigao svoj drugi gol nakon što je loptu dobio od Tolissa.

U sudijskoj nadoknadi je gol za Plavce postigao Marcus Alonso na asistenciju Mosesa.

Za Chelsea su u prvom poluvremenu igrali Courtois, Cahill, Christensen, Azpilicueta, Alonso, Fabregas, Kante, Moses, Boga, Willian i Batshuayi, dok su ekipu Bayerna činili Starke, Rafinha, Hummels, Martinez, Friedl, Tolisso, Saches, Rodriguez, Muller, Ribery i Lewandowski.

Nakon drugog poluvremena će uslijediti kompletan izvještaj utakmice.