116

Bayern nakon preokreta šokantno poražen u Minhenu, Kostić junak Eintrachta

D. P.
Kostić je donio veliku pobjedu gostima (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Bayerna doživjeli su šokantan poraz na Allianz Areni od Eintrachta rezultatom 1:2, što je ujedno i prvi za Bavarce u ovoj sezoni.

Domaćin je bolje otvorio utakmicu i zaprijetio u nekoliko navrata prije nego što je Leon Goretzka pogodio za vodstvo Bavaraca u 29. minuti.

Djelovalo je da meč ide u očekivanom pravcu, ali se gosti iz Frankfurta nisu predali. Naprotiv, nakon samo tri minute poravnali su golom Martina Hintereggera na asistenciju Filipa Kostića.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:1. Domaćin je od početka drugog dijela krenuo ka golu Frankfurta, ali je golman Kevin Trapp spašavao goste.

U 57. minuti Robert Lewandowski je imao veliku šansu, ali je Trapp bio sjajan na golu.

Kada se činilo da ćemo vidjeti podjelu bodova, Kostić je dobio loptu na lijevu stranu i sjajnim udarcem donio preokret Frankfurtu.

Posljednje minute susreta su pripale domaćinu koji je krenuo na "sve ili ništa", ali je ponovo golman Trapp sjajno intervenisao u posljednjim trenucima nakon šuta Goretzke. Ostalo je 1:2 tako da je Bayern upisao prvi poraz u sezoni.